POLITYKA PRYWATNOŚCI

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2024 r

Niniejsza informacja o ochronie prywatności firmy Purpose Europe Limited (prowadzącej działalność pod nazwą To Nie Jest Normalne) („My','nas', Lub 'nasz'), opisuje, w jaki sposób i dlaczego możemy gromadzić, przechowywać, wykorzystywać i/lub udostępniać ('proces') Twoje dane, gdy korzystasz z naszych usług ('Usługi'), na przykład gdy:

 • Odwiedź naszą stronę internetową pod adresem https://toniejestnormalne.com lub dowolna nasza witryna internetowa zawierająca łącze do niniejszej informacji o ochronie prywatności
 • Współpracuj z nami w inny sposób, w tym w ramach sprzedaży, marketingu lub wydarzeń

Pytania lub wątpliwości?

Przeczytanie niniejszej informacji o ochronie prywatności pomoże Ci zrozumieć Twoje prawa i możliwości dotyczące prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z naszymi zasadami i praktykami, nie korzystaj z naszych Usług. Jeśli nadal masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami pod adresem kontact@toniejestnormalne.com.

PODSUMOWANIE KLUCZOWYCH PUNKTÓW

W tym podsumowaniu przedstawiono najważniejsze punkty naszej polityki prywatności, ale więcej szczegółów na każdy z tych tematów można znaleźć, klikając łącze znajdujące się pod każdym kluczowym punktem lub korzystając z naszejspis treści poniżej, aby znaleźć sekcję, której szukasz.

Jakie dane osobowe przetwarzamy? Kiedy odwiedzasz nasze Usługi, korzystasz z nich lub poruszasz się po nich, możemy przetwarzać dane osobowe w zależności od sposobu, w jaki wchodzisz w interakcję z nami i Usługami, dokonywanych przez Ciebie wyborów oraz używanych produktów i funkcji. Dowiedz się więcej odane osobowe, które nam ujawniasz.

Czy przetwarzamy wrażliwe dane osobowe? Możemy przetwarzać wrażliwe dane osobowe, jeśli jest to konieczne, za Twoją zgodą lub w inny sposób dozwolony przez obowiązujące prawo. Dowiedz się więcej owrażliwe dane, które przetwarzamy.

Czy otrzymujemy jakieś informacje od osób trzecich? Nie otrzymujemy żadnych informacji od osób trzecich.

Jak przetwarzamy Twoje dane? Przetwarzamy Twoje dane w celu świadczenia, ulepszania i administrowania naszymi Usługami, komunikowania się z Tobą, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zapobiegania oszustwom oraz w celu zapewnienia zgodności z prawem. Za Twoją zgodą możemy również przetwarzać Twoje dane w innych celach. Przetwarzamy Twoje dane tylko wtedy, gdy mamy ku temu ważny powód prawny. Dowiedz się więcej ojak przetwarzamy Twoje dane.

W jakich sytuacjach i jakim podmiotom udostępniamy dane osobowe? Możemy udostępniać informacje w określonych sytuacjach i określonym stronom trzecim. Dowiedz się więcej okiedy i komu udostępniamy Twoje dane osobowe.

Jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych? Posiadamy procesy i procedury organizacyjne i techniczne mające na celu ochronę Twoich danych osobowych. Jednakże żadna transmisja elektroniczna przez Internet ani żadna technologia przechowywania informacji nie jest w 100% bezpieczna, dlatego nie możemy obiecać ani zagwarantować, że hakerzy, cyberprzestępcy lub inne nieupoważnione osoby trzecie nie będą w stanie pokonać naszych zabezpieczeń i niewłaściwie gromadzić, uzyskiwać dostępu do , kradnij lub modyfikuj swoje dane. Dowiedz się więcej ojak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych.

Jakie masz prawa? W zależności od tego, gdzie się znajdujesz, obowiązujące przepisy dotyczące prywatności mogą oznaczać, że masz pewne prawa dotyczące swoich danych osobowych. Dowiedz się więcej oTwoje prawa do prywatności.

Jak korzystasz ze swoich praw? Najłatwiej skorzystać ze swoich praw odwiedzając stronę toniejestnormalne.com lub kontaktując się z nami. Rozważymy każde żądanie i podejmiemy działania zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co robimy z gromadzonymi przez nas informacjami?Zapoznaj się z pełną treścią Polityki prywatności.

SPIS TREŚCI

1. JAKIE INFORMACJE ZBIERAMY?
2. JAK PRZETWARZAMY TWOJE INFORMACJE?
3. NA JAKICH PODSTAWACH PRAWNYCH KORZYSTAMY PRZY PRZETWARZANIU TWOICH DANYCH OSOBOWYCH?
4. KIEDY I KOMU UDOSTĘPNIAMY TWOJE DANE OSOBOWE?
5. CZY KORZYSTAMY Z PLIKÓW COOKIES I INNYCH TECHNOLOGII ŚLEDZENIA?
6. JAK OBSŁUGUJEMY TWOJE LOGOWANIA W SPOŁECZNOŚCIACH?
7. JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY TWOJE INFORMACJE?
8. JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO TWOICH INFORMACJI?
9. CZY ZBIERAMY INFORMACJE OD NIELETNICH?
10. JAKIE SĄ TWOJE PRAWA DO PRYWATNOŚCI?
11. KONTROLA FUNKCJI NIEŚLEDZENIA
12. CZY DOKONUJEMY AKTUALIZACJI NINIEJSZEGO POWIADOMIENIA?
13. JAK MOŻNA SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ W SPRAWIE NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA?
14. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ PRZEGLĄDAĆ, AKTUALIZOWAĆ LUB USUWAĆ DANE, KTÓRE O Tobie zbieramy?

1. JAKIE INFORMACJE ZBIERAMY?

Dane osobowe, które nam ujawniasz

W skrócie: Gromadzimy dane osobowe, które nam przekazujesz.

Gromadzimy dane osobowe, które nam dobrowolnie przekazujesz podczas rejestracji w Usługach, wyrażając zainteresowanie uzyskaniem informacji o nas lub naszych produktach i Usługach, gdy uczestniczysz w działaniach w Usługach lub w inny sposób, gdy się z nami kontaktujesz.

Dane osobowe podane przez Ciebie. Gromadzone przez nas dane osobowe zależą od kontekstu Twoich interakcji z nami i Usługami, dokonywanych przez Ciebie wyborów oraz produktów i funkcji, z których korzystasz. Gromadzone przez nas dane osobowe mogą obejmować:

 • nazwy
 • numery telefoniczne
 • adresy e-mail
 • historie o doświadczeniach życiowych, udostępniane według uznania użytkownika i mogące zawierać dane osobowe

Wrażliwa informacja. W razie potrzeby, za Twoją zgodą lub w inny sposób dozwolony przez obowiązujące prawo, przetwarzamy następujące kategorie danych wrażliwych:

 • dane dotyczące życia seksualnego lub orientacji seksualnej danej osoby

Dane logowania do mediów społecznościowych.Możemy zapewnić Ci możliwość zarejestrowania się u nas przy użyciu danych Twojego istniejącego konta w mediach społecznościowych, takich jak Twoje konto na Facebooku, Twitterze lub innym koncie w mediach społecznościowych. Jeśli zdecydujesz się zarejestrować w ten sposób, będziemy zbierać informacje opisane w sekcji „JAK OBSŁUGUJEMY TWOJE LOGOWANIA W SPOŁECZNOŚCIACH?' poniżej.

Wszystkie dane osobowe, które nam przekazujesz, muszą być prawdziwe, kompletne i dokładne, a o wszelkich zmianach w tych danych osobowych musisz nas powiadomić.

Informacje zbierane automatycznie

W skrócie:Niektóre informacje — takie jak adres protokołu internetowego (IP) i/lub charakterystyka przeglądarki i urządzenia — są gromadzone automatycznie, gdy odwiedzasz nasze Usługi.

Automatycznie zbieramy określone informacje, gdy odwiedzasz Usługi, korzystasz z nich lub poruszasz się po nich. Informacje te nie ujawniają Twojej konkretnej tożsamości (takiej jak imię i nazwisko lub dane kontaktowe), ale mogą obejmować informacje o urządzeniu i użytkowaniu, takie jak adres IP, charakterystyka przeglądarki i urządzenia, system operacyjny, preferencje językowe, odsyłające adresy URL, nazwa urządzenia, kraj, lokalizacja , informacje o tym, jak i kiedy korzystasz z naszych Usług oraz inne informacje techniczne. Informacje te są potrzebne przede wszystkim do utrzymania bezpieczeństwa i działania naszych Usług, a także do naszych wewnętrznych celów analitycznych i raportowych.

Podobnie jak wiele firm, zbieramy również informacje za pomocą plików cookie i podobnych technologii.

Informacje, które zbieramy, obejmują:

 • Dane dziennika i użytkowania. Dane dziennika i użytkowania to informacje związane z usługami, diagnostyką, użytkowaniem i wydajnością, które nasze serwery zbierają automatycznie, gdy uzyskujesz dostęp do naszych Usług lub z nich korzystasz, i które rejestrujemy w plikach dziennika. W zależności od sposobu interakcji z nami dane dziennika mogą obejmować Twój adres IP, informacje o urządzeniu, typ przeglądarki oraz ustawienia i informacje o Twojej aktywności w Usługach (takie jak znaczniki daty/godziny związane z Twoim użytkowaniem, przeglądanymi stronami i plikami, wyszukiwaniami i innymi czynnościami, które wykonujesz, np. używanymi funkcjami), informacje o zdarzeniach na urządzeniu (takie jak aktywność systemu, raporty o błędach (czasami nazywane „zrzutami awaryjnymi ') i ustawienia sprzętowe).
 • Dane urządzenia. Gromadzimy dane urządzenia, takie jak informacje o komputerze, telefonie, tablecie lub innym urządzeniu, z którego korzystasz w celu uzyskania dostępu do Usług. W zależności od używanego urządzenia dane urządzenia mogą obejmować takie informacje, jak adres IP (lub serwer proxy), numery identyfikacyjne urządzenia i aplikacji, lokalizacja, typ przeglądarki, model sprzętu, dostawca usług internetowych i/lub operator komórkowy, system operacyjny i informacje o konfiguracji systemu.
 • Dane lokalizacji. Gromadzimy dane lokalizacyjne, takie jak informacje o lokalizacji Twojego urządzenia, które mogą być dokładne lub nieprecyzyjne. Ilość zbieranych przez nas informacji zależy od rodzaju i ustawień urządzenia, z którego korzystasz w celu uzyskania dostępu do Usług. Na przykład możemy używać GPS i innych technologii do gromadzenia danych geolokalizacyjnych, które informują nas o Twojej bieżącej lokalizacji (na podstawie Twojego adresu IP). Możesz zrezygnować z gromadzenia tych informacji, odmawiając dostępu do informacji lub wyłączając ustawienie lokalizacji na swoim urządzeniu. Jeśli jednak zdecydujesz się na rezygnację, możesz nie być w stanie korzystać z niektórych aspektów Usług.

2. JAK PRZETWARZAMY TWOJE INFORMACJE?

W skrócie:Przetwarzamy Twoje dane w celu świadczenia, ulepszania i administrowania naszymi Usługami, komunikowania się z Tobą, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zapobiegania oszustwom oraz w celu zapewnienia zgodności z prawem. Za Twoją zgodą możemy również przetwarzać Twoje dane w innych celach.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe z różnych powodów, w zależności od tego, w jaki sposób korzystasz z naszych Usług, w tym:

 • Aby ułatwić tworzenie kont i uwierzytelnianie oraz w inny sposób zarządzać kontami użytkowników.Możemy przetwarzać Twoje dane, abyś mógł założyć i zalogować się na swoje konto, a także aby Twoje konto działało prawidłowo.
 • Aby świadczyć i ułatwiać świadczenie usług użytkownikowi.Możemy przetwarzać Twoje dane w celu świadczenia żądanej usługi.
 • Aby odpowiadać na zapytania użytkowników/oferować użytkownikom wsparcie.Możemy przetwarzać Twoje dane, aby odpowiedzieć na Twoje zapytania i rozwiązać wszelkie potencjalne problemy, jakie możesz mieć w związku z żądaną usługą.
 • Aby umożliwić komunikację między użytkownikami.Możemy przetwarzać Twoje dane, jeśli zdecydujesz się skorzystać z którejkolwiek z naszych ofert umożliwiających komunikację z innym użytkownikiem.
 • Aby uratować lub chronić żywotny interes jednostki. Możemy przetwarzać Twoje dane, jeśli jest to konieczne, aby uratować lub chronić żywotne interesy danej osoby, na przykład aby zapobiec szkodom.

3. NA JAKICH PODSTAWACH PRAWNYCH KORZYSTAMY PRZY PRZETWARZANIU TWOICH INFORMACJI?

W skrócie:Przetwarzamy Twoje dane osobowe tylko wtedy, gdy uważamy, że jest to konieczne i mamy ważny powód prawny (tj. podstawę prawną), aby to zrobić zgodnie z obowiązującym prawem, np. za Twoją zgodą, w celu zapewnienia zgodności z przepisami, świadczenia usług związanych z zawarciem lub wypełniania naszych zobowiązań umownych, ochrony Twoich praw lub realizacji naszych uzasadnionych interesów biznesowych.

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) i brytyjskie RODO wymagają od nas wyjaśnienia obowiązujących podstaw prawnych, na których się opieramy, przetwarzając Twoje dane osobowe. W związku z tym przy przetwarzaniu Twoich danych osobowych możemy opierać się na następujących podstawach prawnych:

 • Zgoda.Możemy przetwarzać Twoje dane, jeśli udzieliłeś nam pozwolenia (tj. zgody) na wykorzystanie Twoich danych osobowych w określonym celu. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie. Dowiedz się więcej owycofanie zgody.
 • Wykonanie umowy. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe, gdy uznamy, że jest to konieczne do wypełnienia naszych zobowiązań umownych wobec Ciebie, w tym świadczenia naszych Usług lub na Twoją prośbę przed zawarciem z Tobą umowy.
 • Zobowiązania prawne. Możemy przetwarzać Twoje dane, jeśli uważamy, że jest to konieczne do wywiązania się z naszych obowiązków prawnych, takich jak współpraca z organem egzekwowania prawa lub agencją regulacyjną, wykonywanie lub obrona naszych praw lub ujawnianie Twoich danych jako dowód w postępowaniu sądowym, w którym jesteśmy zaangażowany.
 • Istotne zainteresowania. Możemy przetwarzać Twoje dane, gdy uznamy, że jest to konieczne dla ochrony Twoich żywotnych interesów lub żywotnych interesów strony trzeciej, np. w sytuacjach związanych z potencjalnym zagrożeniem bezpieczeństwa jakiejkolwiek osoby.

Z prawnego punktu widzenia jesteśmy generalnie „administratorem danych” zgodnie z europejskimi przepisami o ochronie danych w odniesieniu do danych osobowych opisanych w niniejszej informacji o ochronie prywatności, ponieważ to my określamy środki i/lub cele przetwarzania danych, które przeprowadzamy. Niniejsza informacja o ochronie prywatności nie ma zastosowania do danych osobowych, które przetwarzamy jako „podmiot przetwarzający dane” w imieniu naszych klientów. W takich sytuacjach klient, dla którego świadczymy usługi i z którym zawarliśmy umowę o przetwarzaniu danych, jest „administratorem danych” odpowiedzialnym za Twoje dane osobowe, a my jedynie przetwarzamy Twoje dane w jego imieniu zgodnie z Twoimi instrukcjami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat praktyk dotyczących prywatności naszych klientów, zapoznaj się z ich polityką prywatności i kieruj do nich wszelkie swoje pytania.

4. KIEDY I KOMU UDOSTĘPNIAMY TWOJE DANE OSOBOWE?

W skrócie: Możemy udostępniać informacje w określonych sytuacjach opisanych w tej sekcji i/lub następującym stronom trzecim.

Być może będziemy musieli udostępnić Twoje dane osobowe w następujących sytuacjach:

 • Transfery biznesowe. Możemy udostępniać lub przekazywać Twoje dane w związku lub w trakcie negocjacji w sprawie fuzji, sprzedaży aktywów firmy, finansowania lub przejęcia całości lub części naszej działalności na rzecz innej firmy.
 • Kiedy korzystamy z Google Analytics. Możemy udostępniać Twoje dane usłudze Google Analytics w celu śledzenia i analizowania korzystania z Usług. Aby zrezygnować ze śledzenia przez Google Analytics w Usługach, odwiedź stronę https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Więcej informacji na temat praktyk Google dotyczących prywatności można znaleźć na stronie Strona Prywatność i warunki Google.
 • Partnerzy biznesowi. Możemy udostępniać Twoje dane naszym partnerom biznesowym, aby oferować Ci określone produkty, usługi lub promocje.
 • Inni Użytkownicy. Kiedy udostępniasz dane osobowe (na przykład publikując komentarze, wpisy lub inne treści w Usługach) lub w inny sposób wchodzisz w interakcję z publicznymi obszarami Usług, takie dane osobowe mogą być przeglądane przez wszystkich użytkowników i mogą być publicznie udostępniane poza Usługami na zawsze. Jeśli wchodzisz w interakcję z innymi użytkownikami naszych Usług i rejestrujesz się w naszych Usługach za pośrednictwem sieci społecznościowej (takiej jak Facebook), Twoje kontakty w sieci społecznościowej zobaczą Twoje imię i nazwisko, zdjęcie profilowe oraz opisy Twojej aktywności. Podobnie inni użytkownicy będą mogli przeglądać opisy Twojej aktywności, komunikować się z Tobą w ramach naszych Usług i przeglądać Twój profil.

5. CZY KORZYSTAMY Z PLIKÓW COOKIES I INNYCH TECHNOLOGII ŚLEDZENIA?

W skrócie: Możemy używać plików cookie i innych technologii śledzenia do gromadzenia i przechowywania Twoich informacji.

Możemy używać plików cookie i podobnych technologii śledzenia (takich jak sygnalizatory WWW i piksele) w celu uzyskania dostępu do informacji lub ich przechowywania. Szczegółowe informacje na temat sposobu, w jaki korzystamy z takich technologii oraz możliwości odrzucenia niektórych plików cookie, znajdują się w naszej Informacji o plikach cookie.

6. JAK OBSŁUGUJEMY TWOJE LOGOWANIA W SPOŁECZNOŚCIACH?

W skrócie:Jeśli zdecydujesz się zarejestrować lub zalogować do naszych Usług za pomocą konta w mediach społecznościowych, możemy mieć dostęp do niektórych informacji o Tobie.

Nasze Usługi umożliwiają rejestrację i logowanie przy użyciu danych konta w mediach społecznościowych osób trzecich (takich jak dane logowania do Facebooka lub Twittera). Jeżeli zdecydujesz się to zrobić, otrzymamy pewne informacje profilowe o Tobie od Twojego dostawcy mediów społecznościowych. Informacje profilowe, które otrzymujemy, mogą się różnić w zależności od danego dostawcy mediów społecznościowych, ale często obejmują Twoje imię i nazwisko, adres e-mail, listę znajomych i zdjęcie profilowe, a także inne informacje, które zdecydujesz się upublicznić na takiej platformie mediów społecznościowych.

Będziemy wykorzystywać otrzymane informacje wyłącznie do celów opisanych w niniejszej Polityce prywatności lub w inny sposób wyjaśnionych użytkownikowi w odpowiednich Usługach. Należy pamiętać, że nie kontrolujemy i nie ponosimy odpowiedzialności za inne sposoby wykorzystania Twoich danych osobowych przez zewnętrznego dostawcę mediów społecznościowych. Zalecamy zapoznanie się z ich polityką prywatności, aby zrozumieć, w jaki sposób gromadzą, wykorzystują i udostępniają Twoje dane osobowe oraz w jaki sposób możesz ustawić swoje preferencje dotyczące prywatności w ich witrynach i aplikacjach.

7. JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY TWOJE INFORMACJE?

W skrócie:Przechowujemy Twoje dane tak długo, jak jest to konieczne do realizacji celów określonych w niniejszej informacji o ochronie prywatności, chyba że prawo wymaga inaczej.

Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe tylko tak długo, jak jest to konieczne do celów określonych w niniejszej informacji o ochronie prywatności, chyba że dłuższy okres przechowywania jest wymagany lub dozwolony przez prawo (takie jak wymogi podatkowe, księgowe lub inne wymogi prawne). Żaden cel niniejszego powiadomienia nie będzie wymagał od nas przechowywania Twoich danych osobowych dłużej niż  czternaście (14) miesięcy po zamknięciu konta użytkownika. 

Jeżeli nie mamy uzasadnionej potrzeby biznesowej przetwarzania Twoich danych osobowych, usuniemy je lub zanonimizujemy, a jeśli nie będzie to możliwe (na przykład, ponieważ Twoje dane osobowe były przechowywane w archiwach kopii zapasowych), w bezpieczny sposób przechowuj swoje dane osobowe i izoluj je od dalszego przetwarzania do czasu, aż będzie możliwe ich usunięcie.

8. JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO TWOICH INFORMACJI?

W skrócie:Naszym celem jest ochrona Twoich danych osobowych poprzez system organizacyjnych i technicznych środków bezpieczeństwa.

Wdrożyliśmy odpowiednie i uzasadnione techniczne i organizacyjne środki bezpieczeństwa, mające na celu ochronę bezpieczeństwa wszelkich przetwarzanych przez nas danych osobowych. Jednak pomimo naszych zabezpieczeń i wysiłków mających na celu zabezpieczenie Twoich informacji, żadna transmisja elektroniczna przez Internet ani technologia przechowywania informacji nie może być w 100% bezpieczna, dlatego nie możemy obiecać ani zagwarantować, że hakerzy, cyberprzestępcy lub inne nieupoważnione osoby trzecie nie będą w stanie pokonać naszych zabezpieczeń i w niewłaściwy sposób gromadzić, uzyskiwać dostępu, kraść lub modyfikować Twoje dane. Chociaż dołożymy wszelkich starań, aby chronić Twoje dane osobowe, przesyłanie danych osobowych do i z naszych Usług odbywa się na Twoje własne ryzyko. Dostęp do Usług należy uzyskać wyłącznie w bezpiecznym środowisku.

9. CZY ZBIERAMY INFORMACJE OD NIELETNICH?

W skrócie: Nie zbieramy świadomie danych od dzieci poniżej 18 roku życia ani nie sprzedajemy ich dzieciom w wieku poniżej 18 lat.

Nie pozyskujemy świadomie danych od dzieci poniżej 18 roku życia ani nie sprzedajemy ich dzieciom. Korzystając z Usług, oświadczasz, że masz co najmniej 18 lat lub że jesteś rodzicem lub opiekunem takiej osoby niepełnoletniej i wyrażasz zgodę na korzystanie z Usług przez taką osobę niepełnoletnią. Jeśli dowiemy się, że zebrano dane osobowe użytkowników w wieku poniżej 18 lat, dezaktywujemy konto i podejmiemy uzasadnione kroki, aby niezwłocznie usunąć takie dane z naszych rejestrów. Jeśli dowiesz się o jakichkolwiek danych, które mogliśmy zebrać od dzieci poniżej 18 roku życia, skontaktuj się z nami pod adresem isabel.chou@purpose.com.

10. JAKIE SĄ TWOJE PRAWA DO PRYWATNOŚCI?

W skrócie: W niektórych regionach, np. w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG), Wielkiej Brytanii (UK) i Szwajcarii, przysługują Ci prawa umożliwiające większy dostęp do Twoich danych osobowych i kontrolę nad nimi. Możesz sprawdzić, zmienić lub zamknąć swoje konto w dowolnym momencie.

W niektórych regionach (takich jak EOG, Wielka Brytania i Szwajcaria) przysługują Ci pewne prawa wynikające z obowiązujących przepisów o ochronie danych. Mogą one obejmować prawo (i) do żądania dostępu i uzyskania kopii danych osobowych, (ii) do żądania sprostowania lub usunięcia; (iii) ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych; (iv) jeśli ma to zastosowanie, do przenoszenia danych; oraz (v) niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji. W pewnych okolicznościach możesz mieć również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Żądanie takie możesz zgłosić kontaktując się z nami, korzystając z danych kontaktowych podanych w sekcji „JAK MOŻNA SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ W SPRAWIE NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA?' poniżej.

Rozważymy każde żądanie i podejmiemy działania zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych.

 

Jeśli znajdujesz się na terenie EOG lub Wielkiej Brytanii i uważasz, że przetwarzamy Twoje dane osobowe niezgodnie z prawem, masz również prawo złożyć skargę do swojegoOrgan ochrony danych państwa członkowskiego LubBrytyjski organ ochrony danych.

Jeśli znajdujesz się w Szwajcarii, możesz skontaktować się zFederalny Komisarz ds. Ochrony Danych i Informacji.

Wycofanie zgody: Jeżeli opieramy się na Twojej zgodzie na przetwarzanie Twoich danych osobowych, masz prawo w każdej chwili wycofać swoją zgodę. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, kontaktując się z nami, korzystając z danych kontaktowych podanych w sekcji „JAK MOŻNA SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ W SPRAWIE NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA?' poniżej.

Należy jednak pamiętać, że nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jego cofnięciem ani na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które odbywa się w oparciu o zgodną z prawem podstawę przetwarzania inną niż zgoda.

informacje o koncie

Jeśli w dowolnym momencie chcesz sprawdzić lub zmienić informacje na swoim koncie lub zamknąć konto, możesz:

 • Skontaktuj się z nami, korzystając z podanych danych kontaktowych.

Na Twoją prośbę o zamknięcie konta dezaktywujemy lub usuniemy Twoje konto i informacje z naszych aktywnych baz danych. Możemy jednak zachować pewne informacje w naszych plikach, aby zapobiegać oszustwom, rozwiązywać problemy, pomagać w dochodzeniach, egzekwować nasze warunki prawne i/lub przestrzegać obowiązujących wymogów prawnych.

Pliki cookies i podobne technologie: Większość przeglądarek internetowych domyślnie akceptuje pliki cookie. Jeśli wolisz, zazwyczaj możesz ustawić przeglądarkę tak, aby usuwała pliki cookie i odrzucała je. Jeśli zdecydujesz się usunąć pliki cookie lub odrzucić pliki cookie, może to mieć wpływ na niektóre funkcje lub usługi naszych Usług.

Jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące Twoich praw do prywatności, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail na adreskontact@toniejestnormalne.com.

11. KONTROLA FUNKCJI NIEŚLEDZENIA

Większość przeglądarek internetowych oraz niektóre mobilne systemy operacyjne i aplikacje mobilne zawierają funkcję Do-Not-Track („DNT”) lub ustawienie, które możesz aktywować, aby zasygnalizować swoje preferencje dotyczące prywatności i niemonitorowania i gromadzenia danych o Twojej aktywności związanej z przeglądaniem Internetu. Na tym etapie nie został sfinalizowany żaden jednolity standard technologiczny rozpoznawania i wdrażania sygnałów DNT. W związku z tym obecnie nie odpowiadamy na sygnały przeglądarki DNT ani żadne inne mechanizmy, które automatycznie komunikują Twoją decyzję o rezygnacji ze śledzenia online. Jeżeli zostanie przyjęty standard śledzenia online, którego będziemy musieli przestrzegać w przyszłości, poinformujemy Cię o tej praktyce w poprawionej wersji niniejszej Polityki prywatności.

12. CZY DOKONUJEMY AKTUALIZACJI NINIEJSZEGO POWIADOMIENIA?

W skrócie:Tak, w razie potrzeby zaktualizujemy to powiadomienie, aby zachować zgodność z odpowiednimi przepisami.

Od czasu do czasu możemy aktualizować niniejszą informację o ochronie prywatności. Zaktualizowana wersja będzie oznaczona zaktualizowaną datą „Poprawiona” i zaktualizowana wersja zacznie obowiązywać, gdy tylko będzie dostępna. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w niniejszej Polityce prywatności, możemy Cię o tym powiadomić, publikując w widocznym miejscu powiadomienie o takich zmianach lub bezpośrednio wysyłając powiadomienie. Zachęcamy do częstego przeglądania niniejszej Polityki prywatności, aby uzyskać informacje o tym, w jaki sposób chronimy Twoje dane.

13. JAK MOŻNA SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ W SPRAWIE NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA?

Jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące tego powiadomienia, możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych (DPO), Isabel Chou, pocztą elektroniczną pod adresem isabel.chou@purpose.com lub pocztą na adres:

Purpose Europe Limited

Izabela Chou

67-71 Shoreditch High St, Londyn E1 6JJ, Wielka Brytania

__________, Anglia E1 6JJ

Zjednoczone Królestwo

Jeżeli jesteś mieszkańcem Wielkiej Brytanii, jesteśmy „administratorem” Twoich danych osobowych. WyznaczyliśmyJacka Steadmana zostać naszym przedstawicielem w Wielkiej Brytanii. Możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio w sprawie przetwarzania przez nas Twoich danych, mailowo na adres kontact@toniejestnormalne.com, odwiedzając stronę https://purpose.com, lub pocztą na adres:

Główna ulica Shoreditch 67

Londyn, Londyn E1 6JJ

Anglia

14. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ PRZEGLĄDAĆ, AKTUALIZOWAĆ LUB USUWAĆ DANE, KTÓRE O Tobie zbieramy?

Masz prawo zażądać dostępu do danych osobowych, które od Ciebie zbieramy, zmienić te dane lub je usunąć. Aby poprosić o sprawdzenie, aktualizację lub usunięcie swoich danych osobowych, odwiedź stronę: toniejestnormalne.com.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

FAQ